S.S.S

Çevirilerin bitiş zamanını nasıl belirliyorsunuz ?
Çevirilerin bitiş zamanları sayfa sayısına ve çeviri içeriğine göre değişkenlik gösterebiliyor. Bu süreyi sizinle beraber belirliyoruz. Acil olan çevirleri ise bunların haricinde tutularak istenilen zamanda yetiştirilmeye çalışıyoruz. Çeviri teslimatı konusu o dönemki iş yoğunluğu ve çevirinin sizin için aciliyeti ile doğru orantılı olarak sizinle ortak bir karar alınarak belirlenir.

Çevirilerin ödemesini nasıl yapabilirim?
Ödemelerinizi size bildirilen banka hesaplarımıza havale ya da EFT yolu ile yapabilirsiniz. Adresimize yakın olan müşterilerimiz bu ödemeleri işyerimizden de yapabilirler.

Çevirilecek olan metni size nasıl ulaştırabilirim?
Çevirilmesini ya da düzenlenmesini istediğiniz metni bize ister iletişim adreslerinde bulunan fax numarasına fax çekerek, isterseniz iletişimde bulunan e-mail adresimize ( info@kariyertercume.com) e-posta yolu ile, isterseniz de msn adresmize ( kariyer029@hotmail.com) dosya şeklinde gönderebilirsiniz.

Çevirilen metni bana nasıl ulaştıracaksınız?
Çevirdiğimiz metnini  bize gönderdiğiniz gibi fax, email ya da msn yolu ile word dosyası şeklinde sizlere ulaştırabiliriz.

Çalışma saatleriniz nedir?
İletişim sekmesinde açık adresi belirtilen işyerimiz 09.00 – 19-00 saatleri arası açıktır. Haricinde e-mail yolu ile çeviri isteklerinizi 24 saat bildirebilirsiniz.

Tercüme edilecek metne uygulanan sayfa standardı nedir?
Tercüme edilecek metnin karakter sayısı, bilgisayar ortamında işletilen elektronik karakter veya kelime sayımı programları ile saptanmaktadır. 1000 boşluksuz karakter 1 sayfa olarak hesaplanır.

Yapılacak çevirinin ücreti neye göre belirlenir?
Çevirisi istenilen dile, karakter sayısına, uzmanlık alanına ve teslimat şekline göre belirlenir. Çeviri işlemi bittikten sonra koordinatörler tarafından size bildirilir.