Kurumsal

Kariyer Tercüme, uzman tercüman kadrosu ile siz değerli müşterilerimize tercüme ve tercümanlık hizmeti vermektedir. Kariyer Tercüme – Çeviri Bürosu ; mühendis, doktor, eczacı, akademisyen, Türk ve yabancı danışmanlardan, profesyonel editörler ve redaktörler, dil uzmanı mütercim tercümanlardan oluşan, itina, özen ve hassasiyet sahibi, sorumluk sahibi yöneticilerden oluşan müşteri odaklı bir şirkettir.

Uzman kadrosu, teknik donanımı, zengin arşivi ve deneyimleri ile başta ticari çeviri, tıbbi çeviri, hukuki çeviri ve teknik çeviri olmak üzere bir çok alanda profesyonel tercüme ve tercümanlık hizmeti sunmaktadır. Sektörel uzmanlık alanları kapsamında da profesyonellerden oluşan çeviri ekipleri ve tercüman kadrosuna sahip firmamız, sunduğu tercüme ve tercümanlık hizmetiyle çözüm ortağınız olmak istiyor.

Müşterilerimizin uluslararası ihalelere katılımları sırasında gerekli tüm evrakları, bu evrakların tercüme, noter tasdik, apostil veya konsolosluk tasdiki işlemlerini de gerçekleştiriyoruz.

En son teknoloji araçları, tam donanımlı bilgisayarları, internet bağlantıları ve çağdaş program yazılım desteği ile yaptığı, ekibin teknik temelini de güçlü kılan bir büro olmanın yanında kısa süreli işlerinizden uzun çeviri projelerinize kadar aynı ciddiyet ve mesleki ilke olarak edindiği ; zamanında güvenilir ve düzenli çalışma prensibi ile hemen her sektörden müşterilerimiz için tamamladığımız projelerden ve kaliteden ödün vermeksizin büyükmek ve gelişmekten guruluyuz.

kariyer